€155.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 37.5 cm |
| Kunstenaar | W. Hadermann |
| Titel Van Kunstwerk | Stilleven |
| Techniek | Olieverf |
| Land Van Herkomst | België |
| Signatuur | Uniek Handgesigneerd + Handgeschreven brief van de kunstenaar |
| Staat | Uitstekende staat |
| Kader | Ingekaderd – Afmeting 44 x 37.5 cm |
| Bezichtiging bij Marté mogelijk? | Ja in Mechelen, België. |
€532.00
Copyright © 2025 Marté Comm.V. – Cookie Policy – Legal Policy – Privacy Policy
