€550.00
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 cm |
| Artist | Rita Vandenherrewegen |
| Title | Mikado 8 |
| Size Range | Medium 35-60cm |
| Technique | Acrylic on Plexi |
| Category | Mixed Media |
| Style | 3D/Relief Kunst |
| Country of Origin | Belgium |
| Signature | Original Artwork |
| Condition | New |
| Frame | Yes, the frame is an integral part of the artwork. |
| Viewing at the Artist by appointment? | Yes in Warisoulx, Belgium. |
€359.00
€1,930.00
Copyright © 2025 Marté Comm.V. – Cookie Policy – Legal Policy – Privacy Policy
