€590.00
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 cm |
| Artist | Anonymous Artist |
| Title | L’harmonie des saisons |
| Price Range | Accessible Originals (<€1.000) |
| Size Range | Medium 35-60cm |
| Technique | Acrylic on canvas |
| Category | Abstract |
| Style | Geometrische abstract – Minimalisme |
| Country of Origin | Belgium |
| Signature | Original Artwork |
| Condition | New |
| Frame | No, without frame. |
| Addition | “Each season has its emotions, its colors, its vibrations, harmony in expression” |
| Viewing at Marté by appointment? | Yes in Mechelen, Belgium |
€590.00
€490.00
Copyright © 2025 Marté Comm.V. – Cookie Policy – Legal Policy – Privacy Policy
