€1,975.00
Een krachtig en expressief abstract werk waarin beweging en energie centraal staan. De gelaagde achtergrond en spontane drippings creëren een levendig spel van kleur en ritme.
Een dynamisch statement piece dat elke ruimte karakter en intensiteit geeft.
A powerful and expressive abstract piece where movement and energy take center stage. The layered background and spontaneous drippings create a vivid interplay of color and rhythm.
A dynamic statement piece that brings character and intensity to any space.
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 230 cm |
| Artist | Lilia Podubnaia |
| Title | Diep in de zee |
| Price Range | Statement Pieces (<€2.500) |
| Size Range | XXL >200cm |
| Technique | Acryl Pouring on MDF 18 mm |
| Category | Abstract |
| Style | Abstract Expressionism |
| Country of Origin | Belgium |
| Signature | Original Artwork |
| Condition | New |
| Frame | Yes, framed. |
| Viewing at the Artist by appointment? | Yes in Boom, Belgium. |
€405.00
€699.00
Copyright © 2025 Marté Comm.V. – Cookie Policy – Legal Policy – Privacy Policy
