€980.00
Een vrouw wandelt met haar paraplu door een natte maar kleurrijke stad. Reflecties van licht en kleur dansen op het asfalt en geven het moment een warme, bijna dromerige sfeer.
A woman walks with her umbrella through a wet yet colorful city. Reflections of light and color dance across the pavement, creating a warm, almost dreamlike atmosphere.
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 70 cm |
| Artist | D.E.F. |
| Title | Uptown girl |
| Price Range | Accessible Originals (<€1.000) |
| Size Range | Large 60-120cm |
| Technique | Acrylic on canva |
| Category | Figurative |
| Style | Impressionistic / Expressive Figurative / Urban Scenes |
| Country of Origin | Belgium |
| Signature | Original Artwork |
| Condition | New |
| Frame | No, without frame. |
| Viewing at the Artist by appointment? | Yes in Antwerpen, Belgium. |
€980.00
€1,035.00
Copyright © 2025 Marté Comm.V. – Cookie Policy – Legal Policy – Privacy Policy
