€980.00
Wandelen tijdens de drukke kerstdagen, een levendige stad vol licht en beweging. Tussen de drukte ontstaat een warm moment van sfeer en verbondenheid.
Walking during the busy Christmas days, a vibrant city filled with light and movement. Amid the crowd, a warm moment of atmosphere and connection emerges.
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 70 cm |
| Artist | D.E.F. |
| Title | Mistletoe and wine |
| Price Range | Accessible Originals (<€1.000) |
| Size Range | Large 60-120cm |
| Technique | Acrylic on canva |
| Category | Figurative |
| Style | Impressionistic / Expressive Figurative / Urban Scenes |
| Country of Origin | Belgium |
| Signature | Original Artwork |
| Condition | New |
| Frame | No, without frame. |
| Viewing at the Artist by appointment? | Yes in Antwerpen, Belgium. |
€689.00
€980.00
Copyright © 2025 Marté Comm.V. – Cookie Policy – Legal Policy – Privacy Policy
